191 - 214/3P365

15. června 2012 v 21:58 | Gandelion |  Projekt365
31. března 2012 - 191/3P365 - Chrlič a soukromý koncert

Kluci byli u babičky a dědy a my s Honzou jsme nejdřív vyrazili po nákupech a pak že si zajdem někam na véču... A abysme nemuseli nikam daleko, tak že v Kytičkově. Na "Lávce" už jsme jednou jedli, tak tentokrát že zkusíme k "Rybníčku". A bylo to super! Jídlo úžasné a živá muzika k tomu! A protože bylo ještě poměrně brzo, hospoda prázdná (byli jsme jediní hosté), kapela hrála jen a jen pro nás :-)
A tenhle úžasnej chrlič nás hlídal, abysme nechali prázdné talíře :-)))

1.dubna 2012 - 192/3P365 - Perníčky
Velikonoce na krku, je čas na velikonoční perníčky. Většinu jsem zdobila já, něco kluci a jeden jsme nechali Honzovi ;-) Ozdobil ho stylově... Fanánek by měl radost :-)

8.dubna 2012 - 199/3P365 - Tulipány
Stále objevuju nové a nové věci na naší nové zahradě:-) Jako tuhle třeba tulipány :-) Odpadků si nevšímejte, holt jsme u frekventovaného chodníku a do teď byla parcela prázdná...
Ale z tulipánů mám velkou radost!!!
Btw: váže se k nim ještě jedna historka - o pár dní později se Honza vrátil z Kostelce, kde byl něco udělat na domě a hlásil, že tulipány už vykvetly. Já se ptám: a jakou mají barvu? Honza: ...eeee... víš, že nevím? Prostě chlap ;-)
Jsou červené a žluté :-)

12.dubna 2012 - 203/3P365 - Takovej prima den...
Takhle si to sedím ve vlaku a hlídám, abych nepřejela stanici, kde mám vyzvednout Vojtu (už se mi to málem stalo), když najednou vlak zastavil a stojí. 10 minut. Pak trochu šrumec - průvodčí se strojvedoucím. 5 minut. Prý mrtvola. Vracíme se do Libně, kde si přestoupíme na kolínskej vlak... Pominu fakt, že mezi místem, kde jsme stáli a Libní jsou ještě dvě stanice. V Libni mi kolínskej vlak málem ujel páč jsem blbě rozuměla jejich hlášení. Ještě že měl 10 minut zpoždění. Konečně jedem. Jen krajina mi přijde poněkud neznámá. Mrknu na mapu v mobilu a ejhle, jsme v Malešicích :-o Aspon poznám nové kraje ;-)
Zkrátím to, Vojtu ze školky vyzvedla maminka jeho spolužačky Gábinky a dovezla mi ho do Maloměsta, kde jsme se tak akorát potkali. Domů jsme dorazili víc než s hodinovým zpožděním. Kubu naštěstí zvládnul vyzvednout Honza...
Hlavně, že se chtěl Honza stěhovat někam, kde jezdí vlaky, protože ty přece jezdí pořád... No, nevím.

14.dubna 2012 - 205/3P365 - FotPet
Od Lucky jsem dostala dva volňásky na veletrh ForPet, původně jsem plánovala jít jen s Kubou, ale Honza to pojal jako rodinný výlet ;-)
Jako dobrý, přinesli jsme si 2 kila vzorečků a pamlsků a ještě novou hračku pro Ambru a kluci to měli navíc se zábavou, protože souběžně se konal i veletrh ForKids ;-)
Až zpětně jsem se dozvěděla, že tu Vojta byl i den předtím s pančelkou a s Gábinkou ;-) No, ani mu to moc nevadilo...

21.března 2012 - 212/3P365 - Strop
Konečně už to začíná vypadat jako DŮM! Tady nový strop v našem budoucím obýváku ;-)

23.dubna 2012 - 214/3P365 - Výhled
Když je jasno, stačí nám, abysme vyšli pár metrů za hranice Kostelce a vidíme až do Krkonoš ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama